تقویم سال 1397

فرستادن پول به ایران

اگر قصد ارسال پول از خارج به ایران را دارید یکی از دو روش زیر می توانید انتخاب کنید:

الف - هنگامیکه می خواهید به ایران پول بفرستيد و نیاز فوری دارید "فرم اکسپرس تشکیل پرونده" در دسترس شما است.

ب - ولی برای "فرم تشکیل پرونده" غیر اکسپرس باید چهار مرحله ی زیر را حتما بطور کامل طی کنید:

١- "فرم تشکیل پرونده" را پر کرده و ان لاین برای ما ارسال نمائید.

٢- سپس همان "فرم تشکیل پرونده" را چاپ کرده، امضاء نموده و به همراه یک برگ فتوکپی واضح از پاسپورت معتبر خود، به آدرس صرافی پارسا پست*کنید.

٣- ما پس از دریافت مدارکی که شما پست کردید، کد تماس تلفنی را برای شما توسط پست خواهیم فرستاد.

٤- شما وقتی کد تماس تلفنی را دریافت نمودید، باید با مراجعه به سایت صرافی پارسا، آنرا اکتیو نمائید.

تمام این مراحل باید کاملا طی شود تا شما بتوانید به ایران پول بفرستید. پس لطفا از اجرای ناقص مراحل بالا خودداری فرمائید.

*فرم امضاء شده و کپی واضح پاسپورت معتبر، حتما باید پست شود. فاکس و یا ای میل مورد پذیرش نیست.

شما وقتی تمام مراحل بالا را طی کرديد از مزايای زير می توانيد استفاده کنيد:

١- کار صرافی پارسا کاملا قانونی است و شما با امنيت کامل و در پناه قانون سوئد و اتحاديه اروپا نقل و انتقالات ارزی خود را با ايران انجام می دهيد.حتما توجه داريد که کار کردن با صرافی های غيرقانونی، خطرناک است زيرا هر لحظه، اين گونه صرافی ها می توانند در معرض خطر حمله پليس و بسته شدن قرار بگيرند، صاحبانش زندانی و يا متواری شوند. آنوقت دست شما به هيچ کجا بند نخواهد بود و پولتان برباد خواهد رفت.خطر ديگر اين است که با تشديد قوانين مبارزه با پولشوئی، حساب بانکی کسانی که با صرافی های غيرقانونی کار می کنند بسته شود.

٢- سيستم کد زدن و شناسائی مشتری منطبق با حکم قانون است. اين سيستم ضمن اينکه خواست قانون را برآورده می کند، سبب می شود که تلفن های زائد حذف شود و شما که مشتری ما هستيد در مرکز توجه قرار بگيريد و همه وقت ما صرف سرويس دهی به شما شود. در نتيجه کار شما بهتر و سريعتر انجام گردد.

٣- شما وقتی با زدن کدهای لازم روی دستگاه تلفن خود با صرافی پارسا تماس می گيريد، هم مشخصات شما و هم مشخصات کسانی که برايشان پول فرستاده ايد، روی صفحات کامپيوترهای ما ظاهر می شود و شما ديگر نياز نداريد هربار مشخصات خود و گيرنده ها را تکرار کنيد.

٤- از وقتی پول شما به حساب صرافی پارسا واريز شود تا وقتی که پول به حساب گيرنده در ايران واريز گردد، شما توسط ای ميل و اس.ام.اس در جريان کار قرار خواهيد گرفت.

٥- کافی است فقط يکبار توسط تلفن با صرافی پارسا معامله کنيد تا پس از آن بدون نياز به تلفن، با استفاده از سرويس اينترنتی و با نرخ بهتر و داشتن زمان بيشتر، بتوانيد به ايران پول بفرستيد.

٦- سرويس اينترنتی پارسا به شما امکان می دهد که از 8 صبح تا 10 شب، در هفت روز هفته کار حواله هايتان را انجام دهيد، بدون اينکه نياز داشته باشيد به صرافی پارسا تلفن کرده و با پرسنل آن، حرف بزنيد.